Jak wzmocnić paznokcie, czyli naturalnie piękna i twarda płytka

Paznokcie są wytworem naskórka, mimo że są bardzo twarde, to łatwo narazić je na drobne uszkodzenia. Nawet u kobiet, które zachowują naturalny wygląd i rzadko korzystają z usług oferowanych przez salony kosmetyczne, zdarzają się problemy z płytką paznokcia. Pęknięcia, odłamania, ślady po uderzeniach spowodowane są zwykle urazami mechanicznymi. Dodatkowo nieodpowiednia podaż niektórych składników odżywczych wraz z dietą może doprowadzić do rozdwajania się i ogólnego osłabienia płytki. Istnieją różne sposoby na to, jak zachować prawidłowy wygląd i zdrowie paznokci, a pomóc w tym mogą składniki zawarte w suplemencie diety Remé.

Przepis na wzmocnienie paznokci

Jasnoróżowa twarda płytka paznokcia jest czymś, na czym Ci zależy, i zastanawiasz się, jakie kroki podjąć, aby wzmocnić paznokcie? Jeśli lubisz swoje paznokcie w wersji saute, to warto zadbać o to, aby zawsze prezentowały się jak najlepiej. Samodzielne dbanie o ich kształt i wycinanie skórek powinno odbywać się systematycznie. Podczas codziennych czynności domowych, takich jak sprzątanie łazienki czy mycie naczyń, przydatne mogą okazać się specjalne rękawiczki, które ochronią paznokcie przed kontaktem z silnymi środkami chemicznymi.

Co na mocne paznokcie?

Wzmocnienie paznokci w naturalny sposób polega zadbaniu o swoje zdrowie od wewnątrz i dostarczanie odpowiedniej ilości witamin i minerałów. Selen oraz cynk są pomocne w zachowaniu zdrowych paznokci . Te mikroelementy można dostarczać wraz z pożywieniem – cynk występuje np. w ostrygach, wątróbce, jajach, natomiast selen jest obecny m.in. w rybach i orzechach brazylijskich. Oba minerały znajdziesz też w kolagenie do picia Remé. Dodatkowo w  Remé znajduje się wiele innych składników odżywczych, np. witamina C, witamina A czy magnez. Wiodącym składnikiem Remé jest kolagen, a dokładnie opatentowane peptydy kolagenowe VERISOL® – o udowodnionym działaniu w poprawie wyglądu kruchych paznokci.
Jak wzmocnić paznokcie w pyszny sposób? Wybierz Remé w jednym z trzech smaków, w postaci proszku do rozpuszczenia w wodzie, do codziennego stosowania.

Jak wzmocnić paznokcie, czyli naturalnie piękna i twarda płytka

SUPLEMENT DIETY