Jednolita struktura skóry, czyli jak zmniejszyć widoczność cellulitu?

Cellulit nie jest czymś, czego trzeba się wstydzić! Na szczęście coraz częściej i głośniej mówi się o tym, że jest on całkowicie normalny. Pomarańczowa skórka pojawia się zwykle u kobiet, ale czasem można ją dostrzec również u mężczyzn. Jeśli Twoja niejednolita skóra Ci przeszkadza i zastanawiasz się, jak zmniejszyć widoczność cellulitu, ale nie widzisz zadowalających efektów, przetestuj Remé. To dodatkowa pomoc i bomba witamin cennych dla całego organizmu.

Czym jest cellulit i skąd się bierze?

Prawdopodobnie 85% kobiet na całym świecie posiada cellulit . Nie ma nawet znaczenia ich wiek. Myśl, jak zmniejszyć cellulit, pojawia się u kobiet w wieku 20 lat, między 30 a 50 rokiem życia, a nawet u dziewcząt. Podkreślamy, że ta nierówna skóra nie jest chorobą i nie powinna być powodem do zmartwień, choć dobrze wiemy, że potrafi odebrać pewność siebie. W zależności od stopnia zaawansowania cellulit może być widoczny gołym okiem lub dopiero po ściśnięciu skóry.

Jak walczyć z cellulitem?

Niektórzy uważają, że pomarańczowa skórka to problem kobiet z nadwagą. W rzeczywistości nierówności na skórze – pojawiające się najczęściej na nogach – występują nawet u szczupłych i wysportowanych osób. Przyczynami powstawania cellulitu mogą być m.in.: geny, siedzący tryb życia oraz niewłaściwa dieta.

Jak walczyć z cellulitem?

Cellulit, mimo że nie jest szkodliwy, przeszkadza wielu kobietom. Bywa też niestety przyczyną kompleksów. Często można spotkać się z pytaniem, jak sprawić, aby cellulit był mniej widoczny. Odpowiedź nie jest taka łatwa. Przyda się przede wszystkim odrobina cierpliwości i jednoczesne działanie z kilku stron. Kolagen VERISOL®, który jest jednym ze składników Remé, może pomóc w walce z pomarańczową skórką poprzez zmniejszenie widoczności cellulitu i falistości skóry na udach. W suplemencie diety do picia występują również: cynk, jod i witaminy: B2, B3, B7 oraz witamina A, które pomagają zachować zdrową skórę.
Zaznaczamy jednak, że nawet najlepszy suplement czy kosmetyk samodzielnie nie da sobie rady. Regularne spożywanie kolagenu do picia Remé, warto połączyć ze zdrową dietą (picie dużych ilości wody, spożywanie warzyw i ograniczenie niezdrowego jedzenia) i aktywnością fizyczną (np. bieganie, pływanie, długie spacery). Te działania pomogą Ci poczuć się dobrze w swojej skórze i zmniejszyć cellulit!

SUPLEMENT DIETY