Jednolita struktura skóry, czyli jak zmniejszyć widoczność cellulitu?

Cellulit nie jest czymś, czego trzeba się wstydzić! Na szczęście coraz częściej i głośniej mówi się o tym, że jest on całkowicie normalny. Pomarańczowa skórka pojawia się zwykle u kobiet, ale czasem można ją dostrzec również u mężczyzn. Jeśli Twoja niejednolita skóra Ci przeszkadza i zastanawiasz się, jak zmniejszyć widoczność cellulitu, ale nie widzisz zadowalających efektów, przetestuj Remé. To dodatkowa pomoc i bomba witamin cennych dla całego organizmu.

Czym jest cellulit i skąd się bierze?

Prawdopodobnie 85% kobiet na całym świecie posiada cellulit . Nie ma nawet znaczenia ich wiek. Myśl, jak zmniejszyć cellulit, pojawia się u kobiet w wieku 20 lat, między 30 a 50 rokiem życia, a nawet u dziewcząt. Podkreślamy, że ta nierówna skóra nie jest chorobą i nie powinna być powodem do zmartwień, choć dobrze wiemy, że potrafi odebrać pewność siebie. W zależności od stopnia zaawansowania cellulit może być widoczny gołym okiem lub dopiero po ściśnięciu skóry.

Jak walczyć z cellulitem?

Niektórzy uważają, że pomarańczowa skórka to problem kobiet z nadwagą. W rzeczywistości nierówności na skórze – pojawiające się najczęściej na nogach – występują nawet u szczupłych i wysportowanych osób. Przyczynami powstawania cellulitu mogą być m.in.: geny, , siedzący tryb życia, oraz niewłaściwa dieta.

Jak walczyć z cellulitem?

Cellulit, mimo że nie jest szkodliwy, przeszkadza wielu kobietom. Bywa też niestety przyczyną kompleksów. Często można spotkać się z pytaniem, jak sprawić, aby cellulit był mniej widoczny. Odpowiedź nie jest taka łatwa. Przyda się przede wszystkim odrobina cierpliwości i jednoczesne działanie z kilku stron. Kolagen VERISOL®, który jest jednym ze składników Remé, może pomóc w walce z pomarańczową skórką poprzez zmniejszenie widoczności cellulitu i falistości skóry na udach . W suplemencie diety do picia występują również: cynk, jod i witaminy: B2, B3, B7 oraz witamina A, które pomagają zachować zdrową skórę .
Zaznaczamy jednak, że nawet najlepszy suplement czy kosmetyk samodzielnie nie da sobie rady. Regularne spożywanie kolagenu do picia Remé, warto połączyć ze zdrową dietą (picie dużych ilości wody, spożywanie warzyw i ograniczenie niezdrowego jedzenia) i aktywnością fizyczną (np. bieganie, pływanie, długie spacery). Te działania pomogą Ci poczuć się dobrze w swojej skórze i zmniejszyć cellulit!

SUPLEMENT DIETY