Kolagen na włosy, czyli sposób na cienkie włosy

Remé to suplement diety, który pomoże zadbać o Twoje włosy od środka. Jest on bogaty w wartościowe składniki odżywcze, wpływające pozytywnie na włosy, a także na skórę i paznokcie. W zachowaniu zdrowych włosów pomagają: biotyna (witamina B7), cynk oraz selen.

Zadbaj kompleksowo o zdrowie włosów

Chcąc cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami, należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji i zdrowej diecie. Każdy typ włosów wymaga innego traktowania. W przypadku włosów grubych bardzo ważne jest ich efektywne nawilżenie. Na zdrowie włosów dobry wpływ mogą mieć niektóre składniki odżywcze, np. selen, cynk i biotyna. Dodatkowo miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów. Biotyna to witamina B7, ale potocznie nazywa się ją również witaminą piękna. Warto dbać o jej odpowiedni poziom dla zachowania zdrowia włosów, ponieważ niedobory biotyny wynikające z diety mogą powodować m.in wypadanie włosów.
Wszystkie wymienione składniki można dostarczać do organizmu wraz z pożywieniem – np. rybami, wątróbką, orzechami, pestkami dyni czy soją – lub suplementując je. Każda porcja suplementu diety Remé również zapewnia podaż tych oraz wielu innych składników odżywczych, w tym peptydów kolagenowych VERISOL®, dlatego Remé jest kompleksowym rozwiązaniem.
Udowodniono, że peptydy kolagenowe mogą korzystnie wpływać na grubość włosów. Kolagen to białko, które jest naturalnie wytwarzane przez ludzkie ciało (choć z wiekiem organizm produkuje mniej kolagenu), ale można je także suplementować. Dostarczanie do organizmu dodatkowej porcji kolagenu poleca się osobom, które chciałyby uzupełnić schemat pielęgnacyjny włosów o dodatkowe wsparcie od wewnątrz.

Włosy po zabiegach kosmetycznych nie muszą być już Twoim zmartwieniem. Daj szansę Remé i korzystaj z usług fryzjerskich, kiedy tylko najdzie Cię ochota!

Kolagen na włosy, czyli sposób na cienkie włosy

SUPLEMENT DIETY