Pożegnaj problem łamliwych paznokci

Zdrowe i zadbane paznokcie sprawiają, że dłoń prezentuje się elegancko, a lakier czy odżywka trzymają się na płytce przez wiele dni. W idealnym stanie są takie, które są: gładkie, mocne i o kolorze jasnego różu – nie znajdują się na nich żadne przebarwienia czy pęknięcia. Niestety wiele kobiet, mimo chęci, nie jest w stanie utrzymać długości paznokci. Ich łamliwość może mieć różne przyczyny. Często problemy z paznokciami pojawiają się przez niewłaściwą dietę ubogą w niektóre składniki odżywcze, oraz czynniki zewnętrzne, np. nadmierną ekspozycję dłoni na kontakt z wodą lub środkami czystości, obgryzanie czy nienoszenie rękawiczek zimą. Wszystkie wymienione działania osłabiają stan płytki paznokcia, dlatego tak ważne jest kompleksowe dbanie o swoje dłonie.

Jak zadbać o wygląd i zdrowie paznokci?

Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są ważne dla zachowania dobrego stanu i zdrowia paznokci. W zadbaniu o mocne paznokcie pomóc może kolagen do picia, działający na organizm od wewnątrz. Remé dzięki swojemu zróżnicowanemu składowi uzupełnia dietę w kolagen, składniki mineralne i witaminy, Zdrowe paznokcie pozwolą Ci zrezygnować z lakieru i uzyskać naturalnie piękny wygląd dłoni.

Remé składa się z różnorodnych i wartościowych składników. Oprócz kolagenu VERISOL® posiada w składzie m.in. selen, cynk oraz witaminy z grupy B. Jak działają one na organizm?
Kolagen jest białkiem, produkowanym naturalnie przez ludzki organizm, jednak wraz z wiekiem wytwarza się go coraz mniej, dlatego tak ważne jest by dostarczać go wraz z dietą . Regularna suplementacja kolagenu może okazać się pomocna w przypadku łamliwych paznokci . w celu poprawy jakości i wyglądu płytki paznokciowej. Cynk i selen pomagają zachować zdrowe paznokcie. Cynk pełni dodatkowo w organizmie także inne funkcje, np. wspomaga prawidłową syntezę białek . Witaminy z grupy B występujące w Remé to: biotyna, niacyna i ryboflawina.

Wymienione składniki tworzą kompleksowy produkt. Jeśli od dawna marzysz o pięknych, naturalnych i długich paznokciach, koniecznie daj szansę Remé i zadbaj o skórę, włosy i paznokcie jednocześnie!

SUPLEMENT DIETY