Regeneracja włosów suchych, matowych i łamliwych

Zadbane włosy dodają pewności siebie. Co jednak kryje się pod takim sformułowaniem? Aby włosy były piękne i sprężyste muszą być przede wszystkim zdrowe. Niektóre kobiety zostały obdarzone takimi przez naturę, inne starają się poprawić ich wygląd samodzielnie. Regeneracja włosów wiąże się z odpowiednią dietą i stosowaniem dobrze dobranych kosmetyków.

Regeneracja włosów suchych, matowych i łamliwych

Kilkuetapowa odnowa włosów

Pielęgnacja powinna być dopasowana do typu włosów. Ich skuteczna regeneracja zwykle wiąże się z używaniem zróżnicowanych produktów lub częstego odwiedzania fryzjera. Te wszystkie działania przynoszą upragnione efekty, ale wymagają poświęcenia na to swojego czasu. W przypadku kobiet pracujących, będących mamami i prowadzącymi aktywny tryb życia może być trudno znaleźć czas na czasochłonne zabiegi fryzjerskie. Nie każda kobieta może sobie także pozwolić finansowo na częste zabiegi pielęgnacyjne w salonie fryzjerskim. Czy więc skuteczna i szybka regeneracja włosów jest w ogóle możliwa? Tak!

Regeneracja włosów w domu

Znaleźliśmy sposób na piękne i zamknęliśmy go w formie suplementu diety (dostępnym w trzech smakach). Wystarczy tylko pamiętać o codziennym, regularnym piciu kolagenu Remé – to nie zajmuje dużo czasu, a już po kilku tygodniach zobaczysz zadowalające efekty. Stosując Remé możesz spędzać mniej czasu w łazience i nie musisz aż tak często odwiedzać fryzjera. Wartościowe składniki pomogą Twoim włosom od wewnątrz.

Remé to suplement diety do picia, którego głównym składnikiem jest kolagen VERISOL®. Jest dokładnie przebadany, skuteczny i bezpieczny. Powoduje on, że struktura włosa poprawia się i pogrubia . Szybka regeneracja włosów jest możliwa, ponieważ w składzie Remé znajdują się także witaminy i minerały, które pozytywnie wpływają na ich jakość. Witamina B7 – znana również pod nazwą biotyny – oraz minerały, takie jak cynk i selen, pomagają w zachowaniu zdrowych włosów. Remé dostarcza także do organizmu miedź, która jest pomocna w zachowaniu prawidłowej pigmentacji włosów .
Wymienione składniki można dostarczyć wraz z posiłkami, np. biotyna znajduje się w wątróbce wołowej i soi, cynk w ostrygach, selen w orzechach, a miedź w burakach. Nasza dieta często bywa jednak za mało zróżnicowana i zbyt uboga w ilości tych składników, by z jej pomocą zaspokoić wszystkie potrzeby organizmu. Dzięki suplementacji Remé możesz w wygodny i smaczny sposób dostarczyć włosom i skórze niezbędnych składników odżywczych.

Przywitaj piękne i ciesz się zaoszczędzonym czasem!

SUPLEMENT DIETY