Zmarszczki pod oczami – jak je wygładzić?

W dojrzałej skórze produkcja kolagenu zaczyna się zmniejszać, przez co dochodzi do utraty elastyczności i coraz częściej pojawiają się zmarszczki pod oczami. U każdej kobiety mogą pojawić się w różnym wieku – wpływ na to mają geny, ale także czynniki zewnętrzne. Zmarszczki wystąpią szybciej u osób, które wystawiają skórę na słońce bez ochrony, palą papierosy i prowadzą niezdrowy tryb życia. W celu utrzymania młodego wyglądu, warto wiedzieć, jakich kosmetyków używać i jak wspierać skórę od wewnątrz.

Zmarszczki pod oczami – jak je wygładzić?

Zmarszczki mimiczne pod oczami – struktura skóry i jak je wypełnić?

Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna i cienka, dlatego w tych okolicach bardzo szybko pojawiają się pierwsze wgłębienia i ślady zmęczenia. Najczęściej występującym rodzajem zmarszczek są kurze łapki, które charakteryzują się niewielkimi, cienkimi liniami w zewnętrznych kącikach oczu. Te zmarszczki dodają wielu kobietom uroku, ponieważ powstają na skutek bogatej mimiki i częstego uśmiechania się. Mniej lubiane są głębokie zmarszczki wokół oczu lub gdy skóra powiek zaczyna tracić elastyczność i powieka opada.

Wypełnianie zmarszczek pod oczami nie wymaga wizyt w gabinecie medycyny estetycznej, jeśli potrzebujesz tylko drobnego poprawienia swojego wyglądu. Z naszą pomocą możesz zadbać o to samodzielnie we własnym domu!

Co na zmarszczki pod oczami?

Jeżeli zastanawiasz się, jak zmniejszyć widoczność zmarszczek pod oczami, to spróbuj naszej nowości – kolagenu do picia Remé. Ten wyjątkowy suplement diety  jest źródłem witamin (wit. A, B2, B3, B7) i minerałów(cynk i jod), które pomagają zachować zdrową skórę. Preparat zawiera kolagen VERISOL® , który przyczynia się do redukcji objętości zmarszczek wokół oczu, a tym samym zmniejsza ich widoczność oraz poprawia elastyczność skóry. Dodatkowo witamina C – również obecna w składzie kolagenu picia Remé – pomaga w produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry.
Wykazano, że przy regularnej suplementacji kolagenu VERISOL® zmarszczki wokół oczu uległy spłyceniu, a efekt ten był zauważalny już po kilku tygodniach stosowania. Nawet jeśli zmarszczki pod oczami nie są jeszcze Twoim problemem, warto stosować Remé jako uzupełnienie normalnej diety o składniki, które pomogą zadbać o Twój piękny wygląd od środka. Wybierz jeden z trzech smaków Remé.

SUPLEMENT DIETY